תשוקתו של יאשה לאומנות בעץ נתגלתה עוד בתקופתו כסטודנט לכלכלה. 

 החל מהפריטים הראשונים שנוצרו נתקבלו תגובות אוהדות בקרב המשפחה והחברים וזאת בזכות הדמיון הרב והאהבה העצומה שהוקדשו ליצירת פריטים אלו, כאשר מה שעמד לנגד עיניו של יאשה היה מצד אחד שיהיו ייחודיים אך עם זאת פרקטיים, נו… כאלה שעשויים מהחומרים שמגשימים חלומות.

סיפורו של ה"עץ של יאשה" מתחיל בסטודיו בוטיק צנוע בדרום תל אביב ועם הביקוש הגובר של הלקוחות להגשים יותר ויותר חלומות, החלה ההתרחבות, ומייצור נישתי של רהיטים לגני ילדים , כיום "העץ של יאשה" חולש על כל נישה אפשרית, החל מפרטי ריהוט למסעדות, חדרי ילדים קסומים, בתי עץ ועוד ועוד ועוד. כאשר כל זאת נעשה בנגריה גדולה המעסיקה אנשי מקצוע איכותיים ומאובזרת במיטב הציוד החדשני.

ברבות הימים נוצרו שיתופי פעולה רבים ומגוונים עם אדריכלים, מעצבים מהשורה הראשונה,כמו גם ערוצי הטלוויזיה והמדיה השונים ( ראיון אצל "פאולה וליאון", "הסדנא"סרטון תדמית עם BOSCH ישראל, כתבה מפרגנת ב"וואלה" ועוד.)

בכל יום אנו  מקבלים בקשות רבות למוצרים חדשים ומגוונים ואלו מותאמים בדיוק רב לצרכיו המדוייקים של כל לקוח והכל נעשה במקצועיות רבה ורמת גימור גבוהה ללא פשרות.

באתר זה אוסף מצומצם אך אהוב מאוד  של לקוחותינו הרבים. במידה  והינכם מעוניינים בפריט שאינו מופיע או בכל פריט שאינו בהכרח  מעולם הילדים, מוזמנים ליצור קשר בוואטספ 052-3917777  או במייל.