Skip to Content
בעקבות המצב הבטחוני יתכנו שיבושים בזמני האספקה
העץ של יאשה ❤️
המשביר 16 חולון

המטבח המנצח

המטבח המנצח – שגעת המטבחים לילדים

איך הפכו מטבחי העץ לילדים למתנה המבוקשת ביותר לגילאי שנה פלוס

ומה חשוב לבדוק לפני שאתם קונים אחד כזה לילד/ה

אם יש לכם.ן בבית בייבי בן/בת שנה, כנראה שכבר נחשפתם לטרנד החם ביותר בעולם הפעוטות – מטבחים לילדים. למרות שמדובר במוצר קלאסי, הוא מצליח להישאר רלוונטי גם היום כשהוא עובר התאמות ושדרוגים עם השנים, מצד הילדים – פונקציות נוספות, מודולריות, אביזרים ומצד ההורים – גוונים טרנדיים שמתאימים את עצמם לעיצוב הבית.

המטבחים מספקים לקטנטנים אפשרויות משחק מגוונות המשלבות בתוכן דמיון ויצירתיות, שיפור מיומנויות מוטוריות, בניית עצמאות, העשרת העולם הפנימי ועוד מגוון כישורים הכרחיים לגיל הרך. ילדים אוהבים לחקות את הפעולות של המבוגרים ולכן מטבח משלהם הוא קרש קפיצה נהדר עבורם להתחיל לבשל עם ההורים במטבח האמיתי.

רגע לפני שאתם רוכשים מטבח לילדים, חשוב לבדוק מספר פרמטרים על מנת לוודא שאתם מקבלים את המוצר הטוב ביותר עבור הקטנים שלכם:

 1. 1. בטיחות – הפרמטר החשוב ביותר! כמשחק בעל נפח ומשקל, אשר מכיל בתוכו גם חלקים קטנים, יש לשים לב לכמה פרמטרים של בטיחות:

  יציבות – חשוב לוודא שהמטבח מיושר מכל זוויותיו, כלומר יכול להיות מונח על רצפה ישרה ועל קיר ישר ללא בליטות ושקעים אשר עלולים לגרום לו להתנדנד וחס וחלילה ליפול בעת משחק.

  חיבורים – וודאו כי כל האלמנטים במטבח (המגירות, הארונות, הברזים וכיוצ”ב) מעוגנים ומוברגים היטב אל תוך העץ על מנת שחס וחלילה לא יפלו.

  פינות – שימו לב שהפינות והזוויות מעוגלות ולא חדות כך שגם בזמן שהילדים משחקים בלהט, לא יתקלו בפינה חדה.

  כל משחק המיועד לילדים, עליו להיות בראש ובראשונה יציב הבטיחות היא ראשית וראשונה. ודאו שהמטבח מיוצר מחומרים בטוחים וכי הקצוות מעוגנים וגלגלים חלקים.

 2. 2. מודולריות – אם זה לא ילד ראשון, ודאי אתם מכירים את התופעה של ההתלהבות הראשונית ולאחר מכן רגיעה מסוימת מהמשחק. כאן נכנס אפקט המודולריות שמאפשר לשדרג את המטבח עם אפשרויות הרחבה ותוספת אקססוריז שיאפשרו לקטנים לגלות משהו חדש בכל יום. מומלץ – לתת להם אתגרים כמו “היום אבא יכין חביתה במטבח הגדול ופלג יכין חביתה במטבח הקטן”.
 3. 3. מקום – כפי שציינו מדובר במשחק יחסית גדול שתופס לא מעט מקום בבית וממוקם ברב המקרים בסלון, לכן כדאי לחשוב לפני שאתם קונים או מקבלים מטבח לילדים, היכן הוא הולך להיות ממוקם, האם הגישה אליו נוחה עבורכם ונוחה עבורם, לאן אפשר להזיז אותו כאשר מארחים וכו’.

  4. נראות – בהמשך כמעט ישיר לסעיף הקודם, בתור משחק שהופך להיות חלק אינטגרלי מעיצוב הבית, ניתן למצוא היום מטבחים כמעט בכל גווני הקשת, אבל חשוב שתזכרו שצבע דומיננטי מטבעו נמאס מהר יותר מאשר גוונים טבעיים כמו עץ ולכן העדיפו גוון עץ קלאסי ולא מגדרי, שיכול ללכת אתכם שנים קדימה גם לאחים הקטנים.

 4. 5. עלות מטבחי עץ לילדים ניתן להשיג בכל מיני טווחי מחיר, אך מה שחשוב לבדוק היא התמורה ביחס לעלות – ככל שהמטבח איכותי ועמיד יותר כך הוא ישמר ככזה ותוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים רבות.

  לקולקציית המטבחים שלנו

המטבחים שלנו עשויים מעץ טבעי אמיתי ומאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ומבטיחים עמידות לאורך זמן ומעל לכל בטיחות לילדיכם. ניתן להתייעץ איתנו על מידות, סוגים, גוון וכל חלום שבא לכם להגשים.

מאחלים שעות של הנאה עם הקטנים וכאן לכל שאלה ותהייה,

העץ של יאשה

בחזרה למעלה
דילוג לתוכן